آزمایشگاه پردیس سارنگ یکی از معتبرترین آزمایشگاه های صنعتی تحقیقاتی می باشد که با بهره گیری از نیروی انسانی متبحر و آموزش دیده و دقیق ترین تجهیزات و ماشین آلات آزمایشگاهی، اهتمام خود را بر جلب و اعتلای هرچه بیشتر رضایت مشتری قرار داده است. خط مشی کیفی این گروه، کسب رضایت مشتری در تمامی وجوه با ارایه بهترین خدمات با قیمتهای رقابتی، در کوتاهترین زمان ممکن و با رعایت اصول رازداری و قابلیت اطمینان و صحه گذاری است.

اخذ گواهینامه های تائیدیه سازمان ملی استاندارد و عضویت در انجمن آزمایشگاه های همکار آزمون موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی، تلاش در همکاری هر چه بیشتر با شرکت ها و سازمانهای صنعتی و تحقیقاتی در زمینه حل مشکلات فنی حتی با سرمایه گذاری در خرید تجهیزات صحه گذاری و آزمون مورد نظر صنایع مختلف، مؤید توانایی این مجموعه در برآورده سازی خواسته ها و نیازهای مشتری می باشد.

بهره گیری از توان مهندسی متخصصین کارآزموده و مجرب به همراه وجود زیرساخت های نرم افزاری مدیریت دانش و نیز تجهیزات آزمایشگاهی دقیق و منطبق بر الزامات استانداردهای بین المللی، همگی در یاری رسانی و ارایه خدمات هرچه بهتر به مشتریان تمرکز یافته اند.

 

روند انجام آزمون در واحد آزمایشگاه رنگ:

 

    1- دریافت نمونه و کدگذاری

    ابتدا نمونه ها در بخش پذیرش، از نظر رعایت حداقل های مورد نیاز، شرایط صحیح نمونه برداری، رعایت اصول بسته بندی و نگهداری، داشتن برگه آنالیز و نامه درخواست، مورد بررسی قرار گرفته و پس از تایید موارد ذکر شده، نمونه توسط مسئول فنی، پذیرش شده و کد گذاری می گردد.

 

     2- صدور سند انبار

نمونه ها پس از پذیرش و کد گذاری به انبار نمونه ها منتقل می شوند.

 

     3- تعیین آزمایشات لازم و صدور پیش فاکتور

بر اساس درخواست مشتری، برگه آنالیز و استانداردهای ملی، آزمایشات لازم جهت انجام بر روی نمونه مشخص شده و پیش فاکتور مربوطه صادر و جهت پرداخت نزد مشتری ارسال می گردد.

 

    4- انتقال به واحد آزمایشگاه

پس از پرداخت هزینه مربوطه، نمونه جهت انجام تست به واحد آزمایشگاه رنگ منتقل می گردد.

 

    5- صدور نتایج آزمون

پس از تکمیل آزمایشات، نتایج آزمون صادر شده و برای مشتری ارسال می گردد.

 

    6- انتقال نمونه شاهد به انبار

کلیه نمونه ها به مدت 3 ماه در انبار نمونه در شرایط مناسب نگهداری می شود تا در صورت اعتراض مشتری به نتایج آزمون، امکان تکرار آزمون فراهم می باشد.